13
Mieszkanie 2 pokojowe Winogrady Wilczak
 
ID oferty:
charakter: Najem
typ: Mieszkanie
lokalizacja: Poznań
powierzchnia: 42 m/kw
stan: Do remontu
wynajem: 1200.00
województwo: dolnośląskie
gmina: Poznań
dzielnica:
piętro: 5
liczba pięter: 5
rok budowy: 2006
liczba pokoi: 2
winda: Tak
łazienka: Tak
garaż: Tak

Polecamy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie mieszczące się na nowym osiedlu powstałym w 2006 roku przy ulicy Serbskiej (Wilczak). Dwupokojowe mieszkanie mieści się na 5 piętrze w bloku z windą, w skład mieszkania wchodzi salon połączony z aneksem kuchennym (całkowicie wyposażony) oraz przestronna łazienka połączona szklanymi drzwiami z sypialnią. Z sypialni i dużego pokoju wyjście na przestronny balkon (14,9 m kw) z ładnym widokiem na okolicę.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.

Miesięczny koszt wynajmu mieszkania to 1200zł + czynsz administracyjny w wysokości 375 zł (w tym zaliczka na wodę, prąd, ogrzewanie, opłata za miejsce postojowe, czyli wszystkie opłaty).

Polecamy i zapraszamy na do obejrzenia mieszkania.
Kontakt: 508 647 385


Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie propozycje mogące stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w zakresie określonym w niniejszym dokumencie. Oświadczenie o przyjęciu wynikających z niego warunków nie stanowi oświadczenia o przyjęciu oferty, a jedynie wolę rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu kodeksu cywilnego. GAIFA Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dokumencie. 

Mieszkanie
Dom

Lokal użytkowy
Działka
Magazyn
 
Miasto:
Woj.:
Gmina:
Charakter:
Stan:

Cena:

do PLN
Powierzchnia:  do m/kw
ID obiektu:
  
Poznań
Mieszkanie 2 pokojowe Winogrady Wilczak

0.00