13
Mieszkanie Naramowice
 
ID oferty:
charakter: Sprzedaż
typ: Mieszkanie
lokalizacja: Poznań
powierzchnia: 49 m/kw
stan: Używane
cena: 269000.00
cena [m/kw]: 5489.8
województwo: wielkopolskie
gmina: Poznań
dzielnica: Naramowice
piętro: 1
liczba pięter: 3
rok budowy: 2003
liczba pokoi: 2
winda: Nie
łazienka: Tak
garaż: Nie

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące sie na dzielnicy Naramowice. Lokal w niskim bloku, nowe budownictwo, na pierwszym piętrze. Mieszkanie wykończone w dobnrym standardzie, składa się z niezależnej sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. Z salonu wyjście na duży balkon. Kuchnia zabudowana, wyłozona płytkami. Łazienka z wanną oraz prysznicem. W sypialni znajduje się szafa komandor.

Blok usytuowany jest w zacisznym miejscu, blisko terenów zielonych. W pobliżu przystanek autobusowy, dobry dojazd do centrum autobusami 69,67 51, 46. Odległośc od centrum - 5km. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, basen, pizzeria, supermarket Tesco, Chata Polska. Bardzo blisko znajduje się również Uniwersytet im. Adama Mickiewicza.

Zapraszamy na prezentację mieszkania.


OFERTA DO POBRANIA W PLIKU PDF: 

http://www.gaifa.pl/OFERTY/pdf2.gif


Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie propozycje mogące stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w zakresie określonym w niniejszym dokumencie. Oświadczenie o przyjęciu wynikających z niego warunków nie stanowi oświadczenia o przyjęciu oferty, a jedynie wolę rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu kodeksu cywilnego. GAIFA Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dokumencie.

 

Mieszkanie
Dom

Lokal użytkowy
Działka
Magazyn
 
Miasto:
Woj.:
Gmina:
Charakter:
Stan:

Cena:

do PLN
Powierzchnia:  do m/kw
ID obiektu:
  
Poznań
Mieszkanie Naramowice

269000.00