13
Grunwaldzka mieszkanie
 
ID oferty:
charakter: Sprzedaż
typ: Mieszkanie
lokalizacja: Poznań
powierzchnia: 34,5 m/kw
stan: Używane
cena: 198000.00
cena [m/kw]: 5823.53
województwo: wielkopolskie
gmina: Poznań
dzielnica:
piętro: 1
liczba pięter: 3
rok budowy: 2003
liczba pokoi: 1
winda: Nie
łazienka: Tak
garaż: Nie

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę mieszczącą się w niskim bloku przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie o powierzchni 34,5m2 składa się z:
kuchni - 8,1m2
łazienki  - 3m2
pokoju - 20m2
korytarza - 3,4

Stan mieszkania - do wprowadzenia się. Niski czynsz - w granicach 150-200zł.
Możliwość parkowania auta pod blokiem na zamkniętym terenie, spokojna okolica, blisko tramwaj - szybki dojazd do centrum.

Ofertą opiekuje się Adrian Kosiorek - tel 508 647 385

Zapraszamy na prezentację.

Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie propozycje mogące stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w zakresie określonym w niniejszym dokumencie. Oświadczenie o przyjęciu wynikających z niego warunków nie stanowi oświadczenia o przyjęciu oferty, a jedynie wolę rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu kodeksu cywilnego. GAIFA Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dokumencie.


Zdjęcia i opisy w tej ofercie objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

 

OFERTA DO POBRANIA W PLIKU PDF: 

http://www.gaifa.pl/OFERTY/pdf2.gif


Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie propozycje mogące stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w zakresie określonym w niniejszym dokumencie. Oświadczenie o przyjęciu wynikających z niego warunków nie stanowi oświadczenia o przyjęciu oferty, a jedynie wolę rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu kodeksu cywilnego. GAIFA Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dokumencie.

 

Mieszkanie
Dom

Lokal użytkowy
Działka
Magazyn
 
Miasto:
Woj.:
Gmina:
Charakter:
Stan:

Cena:

do PLN
Powierzchnia:  do m/kw
ID obiektu:
  
Poznań
Grunwaldzka mieszkanie

198000.00