13
Oferta Piątkowo
 
ID oferty:
charakter: Sprzedaż
typ: Mieszkanie
lokalizacja: Poznań
powierzchnia: 70,3 m/kw
stan: Używane
cena: 320000.00
cena [m/kw]: 4571.43
województwo: wielkopolskie
gmina: Poznań
dzielnica: Piątkowo
piętro: 4
liczba pięter: 4
rok budowy: 1980
liczba pokoi: 4
winda: Nie
łazienka: Tak
garaż: Nie

Polecam duże, przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe z balkonem o powierzchni 70,3 m2, położone na czwartym piętrze w niskim bloku na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu.

Mieszkanie dwustronne, widna kuchnia, łazienka i wc osobno. Na podłodze w kuchni (6.4 m2), przedpokoju (7.6 m2) i łazience (3.1 m2) płytki, w wc (1.0 m2) posadzka granitowa, w salonie (21.8 m2) i pozostałych pokojach (odpowiednio 10.6 m2, 10.5 m2, 9.0 m2) panele. Okna nowe drewniane z wystawą na zachód i północ, parapety granitowe, drzwi drewniane.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice. Bardzo dobra lokalizacja, szybki i łatwy dojazd co centrum oraz na wyższe uczelnie - ok 5 min. do przystanku tramwajowego.

W pobliżu znajdują się tereny zielone, szkoła, przedszkole, małe sklepy osiedlowe i markety.

OFERTA DO POBRANIA W PLIKU PDF: 

http://www.gaifa.pl/OFERTY/pdf2.gif


Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie propozycje mogące stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w zakresie określonym w niniejszym dokumencie. Oświadczenie o przyjęciu wynikających z niego warunków nie stanowi oświadczenia o przyjęciu oferty, a jedynie wolę rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu kodeksu cywilnego. GAIFA Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dokumencie.

 

Mieszkanie
Dom

Lokal użytkowy
Działka
Magazyn
 
Miasto:
Woj.:
Gmina:
Charakter:
Stan:

Cena:

do PLN
Powierzchnia:  do m/kw
ID obiektu:
  
Poznań
Oferta Piątkowo

320000.00