5
Lokal Centrum Poznań
 
ID oferty:
charakter: Najem
typ: Lokal uzytkowy
lokalizacja: Poznań
powierzchnia: 100m2 m/kw
stan: Nowy
wynajem: 6000.00
województwo: wielkopolskie
gmina: Poznań
dzielnica: Centrum
piętro: part
winda: Nie
łazienka: Tak
garaż: Nie

Polecamy na wynajem  lokal handlowo-usługowy o powierzchni 100 m2 mieszczący się w centrum przy ulicy Garbary.  Lokal w kamienicy, parterowy z dużą witryną. Wcześniej mieściła siętam placówka jednego z banków. Jedno duże pomieszczenie z trzema mniejszymi, łazienką i  zapleczem. Lokal posiada klimatyzację, możliwość otwarcia całodobowo.
Lokal mieści się w bardzo pożądanej dzielnicy Poznania - Garbary, gdzie funkcjonuje wiele placówek handlowych, usługowych, biurowych. Stały ruch pieszy i samochodowy. Pomimo bliskości centrum miasta i strefy parkowania nie ma problemów z miejscami parkingowymi.

Cena najmu: 6000zł miesięcznie.

Polecamy i zapraszamy na prezentację.


OFERTA DO POBRANIA W PLIKU PDF: 

http://www.gaifa.pl/OFERTY/pdf2.gif


Niniejszy dokument nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, a wyłącznie propozycje mogące stanowić przedmiot rozpoczęcia negocjacji w zakresie określonym w niniejszym dokumencie. Oświadczenie o przyjęciu wynikających z niego warunków nie stanowi oświadczenia o przyjęciu oferty, a jedynie wolę rozpoczęcia negocjacji w rozumieniu kodeksu cywilnego. GAIFA Sp. z o.o. Sp. k. zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dokumencie.

 

Mieszkanie
Dom

Lokal użytkowy
Działka
Magazyn
 
Miasto:
Woj.:
Gmina:
Charakter:
Stan:

Cena:

do PLN
Powierzchnia:  do m/kw
ID obiektu:
  
Poznań
Lokal Centrum Poznań

0.00