Get Adobe Flash player

Newsletter

Inwestycje

Statystyki

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

Odwiedziło już nas:7475

GAIFA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest firmą inwestycyjno-doradczą, która działa w sferze szeroko rozumianego doradztwa w interesach, charakteryzuje nas neutralność, obiektywizm oraz dyskrecja. Powstaliśmy aby pomagać przedsiębiorcom i osobom prywatnym na polskim rynku, a w szczególności na terenie miasta Poznania. Zajmujemy się przede wszystkim nieruchomościami i dokumentacją budowlaną. Nasza konkretna oferta zależy od potrzeb i preferencji naszych klientów.

Oferujemy pełen wachlarz usług, począwszy od poszukiwania dochodowych możliwości inwestycyjnych kończąc na przekazaniu gotowego projektu docelowemu inwestorowi.
Między innymi występujemy jako Biuro Obrotu Nieruchomościami firmowane licencją zawodową Jacek Sobański numer 2018.
Można na nas liczyć w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych (Decyzje o Warunkach Zabudowy). Jesteśmy gotowi podjąć się zarządzania projektu (Project Management). Również pomoc w wyborze firmy projektowej (Pozwolenie na budowę) i firmy budowlanej (Obiekt pod klucz) nie stanowi dla nas żadnego problemu.
Spółka GAIFA w przypadku zaakceptowania atrakcyjnej lokalizacji inwestycyjnej może wystąpić również jako inwestor zastępczy. 

W szczególnych przypadkach nasza firma pomaga przedsiębiorcą z innych branż w pozyskaniu nowych kontraktów.